Autolaen eriti heade tingimustega

Autolaen ilma sissemakseta ja kasko kindlustuse kohustuseta

  • 100€25 000€

Unistad isiklikust autost?

Soovid osta isikliku auto, kuid pole piisavalt vaba raha, siis sobib autolaen!

Autolaen ei erine oma olemuselt teistest laenutüüpides, vaid on mõeldud auto või mõne muu liikumisvahendi ostmiseks. Paljud autolaenu pakkujad ei nõua autot tagatiseks, mistõttu sobib autolaenuna võtta tegelikult ka muid laenutüüpe: näiteks väikelaen ja isegi kiirlaen. Siit lehelt leiad just kõige soodsama ja parimate tingimustega laenu kasutatud või uue auto ostmiseks.


Miks valida liisingu asemel autolaen?

Auto ostmine on suur otsus, mis nõuab korralikku ettevalmistust. Autoostu finantseerimiseks on mitu erinevat viis: liisinguga autoost kolme osapoole omavahelise lepinguga ja autolaen millega tehes tehingu jääb auto päriselt ostjale.

Mis vahe on liisingul ja autolaenul? 

  • Autolaenu puhul ei nõuta sissemakset, tavaliselt registreeritakse sõiduk ostja nimele ja kaskokindlustus on vabatahtlik. Lisaks saab autolaenu kasutada muude auto ostmisega seotud kulude rahastamiseks.
  • Liisinguga seoses on tehinguga seotud kolm osapoolt – ostja, laenuandja ja automüüja. Liisingulepingu allkirjastamisel on vajalik teha sissemakse 10-25%. Liisinguga seoses on kohustuslik ka kaskokindlustus.

Tagatiseta autolaen

Autolaene on kahte tüüpi: olemasoleva autoga võetav laen muude kulutuste katmiseks ja uue auto ostmiseks mõeldud tagatiseta autolaen.  Kui soovite osta veidi vanemat või kasutatud autot, on hea valik tagatiseta autolaen. Nii saad osta kiirelt auto ja enda jaoks sobiva tagasimaksegraafiku koostada.


Kasutatud auto ostmine autolaenuga

Oled õigel teel, sest kasutatud auto ostmine võib olla üks parimaid asju, mida oma rahakoti heaks teha saate. Alati ei tasu kiirustada uue ja kalli masina ostmisega, kuna turul on taskukohase hinnaga masinaid, mis on võrdselt head.