Kasutustingimused

1. Üldsätted

1.1 Käesolevad veebilehe www.sossi.ee kasutustingimused leheküljel loetleme välja kõige olulisemad punktid, mis on seotud meie www.sossi.ee (edaspidi nimetatud „Veebileht“) Teenuste kasutamisega.

1.2 Veebilehe haldajaks on www.sossi.ee (edaspidi „Sossi.ee“).

1.3 Käesolevad tingimused on käsitletavad lepinguna Sossi.ee ja Veebilehe kasutaja (edaspidi „Kasutaja“ või „Sina“) vahel.


2. Kasutamisest lähemalt

2.1 Meie Veebilehe www.sossi.ee kasutamine on tasuta ja seotud kõikide meie Kasutustingimuste ja Privaatsuspoliitikaga. Kui sa ei nõustu nende mõlemaga või ei saa nendega nõustuda, lõpeta palun Veebilehe kasutamine koheselt.

2.2 Sa võid meie Veebilehte kasutada üksnes isiklikuks otstarbeks. Kui sa oled seotud juriidilise isikuga, võid kasutada meie veebilehte legitiimsete äriliste võrdluste otstarbel.

2.3 Meie võrdlusteenused ja teiste kasutajate poolt jäetud arvustuste lugemine on tasuta. Kui sa otsustad meie Veebilehe vahendusel kasutada kolmanda poole toodet või teenust, võime me saada sellelt tasu või kompensatsiooni.

2.4 Sinu ainuisikuline vastutus on tagada, et mistahes toode või teenus, mille sa valid, vastab sinu vajadusele. Sa pead ise järgima omaenda hoolsuskohustust.

2.5 Kolmanda osapoolega tehtud lepingud ja sealt lisanduvad tasud ei ole meile teada ja seetõttu Kasutaja peab kolmanda osapoole lepingutega ise eraldi tutvuma kolmanda osapoole kodulehel.

2.6 sossi.ee on ennekõike võrdlusteenus, mida võib kasutada selleks, et võrrelda erinevaid finantsteenuseid või tooteid vastavalt saadaolevale informatsioonile.

2.7 Üritame pakkuda täpset informatsiooni iga teenuse ja toote kohta, mida esitleme oma Veebilehel, kuid pead mõistma, et me ei vastuta mistahes informatsiooni täpsuse eest. www.sossi.ee veebilehe kasutajana oled kohustatud täitma oma hoolsuskohustust, tehes ise uurimistööd iga Teenuse kohta erinevate sise- ja väliallikate kaudu, kui kaalud kolmanda osapoole teenuse kasutamist kliendina.

2.8 Me ei vastuta ühegi arvamuse, hinnangu või postituse eest, mis on meie Veebilehel postitatud mistahes kasutaja poolt.


3. Kasutustingimuste muutmine

3.1. Sossi.ee võib Kasutustingimusi aegajalt ühepoolselt muuta, kui see on vajalik tulenevalt veebilehe ja pakutavate teenuste arendamisest ja täiendustest või Kasutustingimuste selgemaks ja kasutajasõbralikumaks muutmiseks.

3.2 Sossi.ee-l on õigus muuta või katkestada veebilehel pakutavad teenused igal ajal ilma ette teatamata või ilma igasuguste kohustusteta kellegi ees.