Eesti parimad kiirlaenu pakkumised 2023

Leia Eesti parim kiirlaenu pakkumine kuni 1000€, kiirelt pangakontole kodust lahkumata!

 • 100€25 000€

Laena kuni 1000 eurot kodust lahkumata!

Kiirlaen on mõeldud kõigile, kes vajavad kiiresti raha. Laena kuni 1000 eurot. Valige kiirlaenufirma, mis sobib teile kõige paremini – paljud neist väljastavad kiirlaene esmakordsel laenamisel 0% intressiga! Hangi laen interneti vahendusel kiirelt ja varjatud tasudeta. Ära lase rahapuudusel takistada enda suurimate soovide täitumist. Selleks ei pea sa aastaid säästma. Sossi.ee aitab leida suurepäraste tingimustega parima kiirlaenu pakkumise, mida saad kasutada oma äranägemise järgi.

 • Intress alates 0% (esmakordsel laenamisel)
 • Laenusummad 50–1000 eurot kuni 1 aastaks.
 • Äärmiselt madal lepingu haldustasu.
 • Võimalus laen varem tagasi maksta ilma lisatasudeta.
 • Kiire laekumine pangakontole.
 • Võimalus võtta laenupikendust lisatasu eest.
1. Vali laenusumma 2. Täida taotlus 3. Allkirjasta leping 4. Raha laekub kontole

Kiirlaenu eelised:

 • Laenu saamise protsess on eriti lihtne ja kiire.
 • Kiirlaenu väljamakse – samal päeval.
 • Kauglepingu sõlmimine ja allkirjastamine.
 • Võimalus laen varem tagasi maksta ilma lisatasudeta.

Kiirlaenud internetis kodust lahkumata

Kiirlaenu võtmine internetis on mugav viis raha laenamiseks kodust lahkumata. Kasutades meie veebilehte ei pea sa kogema ebamugavusi: reisi kuhugi, tasu ootamatu kulutus, osta uus telefon. Sul on võimalik taotlus veebis kiiresti ja mugavalt täita ning seejärel ka leping hõlpsasti alla kirjutada.


Kes saab kiirlaenu?

Kiirlaenu saab vähemalt 18-aastane Eesti kodakondsusega või alalise elamisloaga inimene ja mitte vanemad kui 75 aastat inimesed. Kiirlaen on kohustus, mille võtmisel tuleb arvestada enda võimekusega. Loe ka ilma palgatõendita laenamise kohta.


Kuidas kiirlaenu saada?

Kui otsustad kiirlaenu võtta, pead tegema vaid mõne lihtsa sammu:

 • Otsusta, milline välja toodud laenuandja on sinu jaoks kõige sobivaim ja lõpetada laenuleping välja valitud laenuandja kodulehel. Kui otsustad kiirlaenu võtta, soovitame sul esmalt hinnata vastutustundlikult üle enda rahalised vajadused.
 • Täida veebipõhine laenutaotlus.
 • Allkirjasta kiirlaenuleping laenupakkuja veebilehel.

Mida tasub teada kiirlaenu kohta?

Kiirlaen – mis see on?

Kiirlaen koos erinevat tüüpi väikelaenudega on praegu üks populaarsemaid viise ootamatute kulude katmiseks. Inimesed valivad kiirlaenu siis, kui sooviks on laenata väikest summat lühikeseks perioodiks. See on atraktiivne viis laenamiseks, mis ei nõua pikki protsesse, tagatisi ega kodust lahkumist, selle tulemusena saad teha kõike muretult ja aega raiskamata. Enne kiirlaenu võtmist soovitame esmalt läbi mõelda kas suudate kogu summa tagasi maksta kohe või mitme kuu kaupa. Vali laenupakkuja, kes pakub kõige sobivamaid tingimusi. Esimese laenu annavad paljud lanuandjad tasuta, seega tasub valida just see laenupakkuja.

Kiirlaen ilma ametliku töökohata?

Teatud laenupakkujad annavad laenu ka isikutele, kellel pole ametlikku töökohta. Sellistel juhtudel pead siiski tõestama, et suudad vajaliku summa õigeaegselt tagasi maksta. Kiirlaenu võib isegi saada see inimene kes saab pensioni või mõnda muud fikseeritud sissetulekut igakuise toetusena.

Kuidas kiirlaenud toimivad?

Kui olete valinud õige summa ja tagasimakseperioodi, saada laenuandjale päring. Positiivse vastuse korral saate raha oma kontole 15 minuti jooksul või samal päeval. Laenu saamisel pidage kindlasti kinni tähtaegadest, vastasel juhul rakendatakse trahve, mis suurendab tagasimakse kogusummat oluliselt.

Millal lükatakse laenutaotlused tagasi?

Nagu kõik laenuandjad, ollakse huvitatud esmalt sellest, et nad saaksid laenatud summa õigeaegselt tagasi. Seetõttu saad negatiivse vastuse tõenäolisemalt, kui sa ei ole ametlikult tööl ja puudub kindel sissetulekuallikas,  madal või ebaregulaarne sissetulek ja tasumata või tähtajaks tasumata muuda võlad. Alaealistele kiirlaenu andmine on rangelt keelatud.

Kas ma saan halva krediidiajalooga kiirlaenu?

Kiirlaenu saamiseks on laenuvõtja krediidiajalugu sellega palju seotud, kuid see ei tähenda, et sinu pingutused kiirlaenu saamiseks maetakse varasemate probleemide tõttu. Kõik sõltub sinu praeguse sissetuleku ja muude võetud kohustuste suhtest.  Kõige olulisemad halva krediidiajaloo määravad tegurid:

 • Hilinenud maksmine laenu osamaksega
 • Muud õigel ajal tasumata laenud
 • Kokkupõrge kohtutäituritega

NB! Laena alati vastutustundlikult ja maksa õigeaegselt tagasi, et vältida ebameeldivaid tagajärgi!

Kas ma saan mitu võetud kiirlaenu üheks laenuks koondada?

Jah, on mitmeid laenufirmasid, kes pakuvad refinantseerimist, võid lugeda selle kohta lähemalt – Laenu refinantseerimine  leheküljel.


Esimene kiirlaen tasuta: millal ma selle saan?

Esimese kirlaenulaenu saad tasuta, kui laenad esmakordselt laenuandjalt kellel selline kampaania käimas on. Tõsi, sellised laenusummad on väiksemad ja tingimused on rangemad ning kui te neid ei täida, pead maksma intressi.

Kiirlaen 1 minutiga – kas saan raha 1 minutiga kontole?

Enamik kiirlaenu andjate laenutaotluste ülevaatamine on automatiseeritud, see tähendab, et peale laenutaotluse saatmist tuleb vastus üldjuhul väga kiiresti – isegi 1 minutiga. See ei tähenda, et raha kontole nii kiiresti laekuks, vaid et taotlemise protsess on kiire. Vaata lähemalt: Kiirlaen kohe kätte.