Parimad laenud Eestis – kiirelt kätte ja soodsate tingimustega

Meie eesmärk on aidata sul leida kiiresti ja soodsate tingimustega laen. Seetõttu ootab sind meie veebisaidil kõige asjakohasem ja kasulikum laenudega seotud teave. Sossi.ee säästab sinu raha ja aega!

  • 100€25 000€

Oleme õige valik, kui:

  • Vajad kiirelt ja kohe praegult raha pangakontole
  • Soovid võtta laenu internetis kodust lahkumata
  • Sul puudub täiskohaga kindel töökoht, kuid on olemas erinevad projektipõhised sissetulekud või toetusrahad
  • Püüad koondada erinevad rahalised kohustused kokku üheks laenuks, ehk sind huvitab refinantseering
  • Sul on äriidee, mis vajab kiiret rahastamist

Kuidas laenu saada?

– Sina valid laenusumma.
– Meie leiame summale vastavad laenupakkujad.
– Sina valid väljatoodud tingimuste põhjal enda jaoks sobiva laenupakkuja.
– Laenulepingu lõpetamiseks lõpetad ja allkirjastad laenulepingu väljavalitud laenupakkuja kodulehel.

Sõltumata sellest milliselt soovid laenu kasutada, kellelt laenata või millise võimaliku perioodiga tagasi maksta jm vajaliku info leiad meie veebilehelt.


Millised on nõuded laenu saamiseks?

Nõuded, mille järgi krediidiettevõte laenu andmist hindab on kindlaks määratud Eesti tarbijakrediidi seadusega. See piirab nii võlausaldaja kui ka tarbija õigusi ning selle eesmärk on kaitsta laenuvõtjat liigse finantskoormuse eest.

Võlausaldaja peab hindama laenuvõtja maksevõimet vastavalt seaduses kehtestatud kriteeriumidele. Laenusaaja ja tema pereliikmete rahalised kohustused kokku ei tohiks ületada 40%. Näiteks kui laenuvõtja sissetulek on 1000 eurot, ei tohiks võlgnevuste maksimaalne summa ületada 400 eurot. On ka laenuandjaid kes tulevad väiksemate summadega vastu, aga see on juba laenuandja enda otsus laenuvõtja andmeid analüüsides.


Miks on internetis laenamine mugav?

Sageli ei saa inimesed aru, et Interneti kaudu laenamine pole mitte ainult lihtne, vaid ka tasuv. Selle selgitamiseks on terve nimekiri lihtsaid ja veenvaid argumente.

Säästad aega. Peamine põhjus, miks on kasulik laenu otsida internetist, on peamiselt aja kokkuhoid. Kiirlaenu taotlemisel tuleb vastus kiiresti ja kui peaksite selle jaoks sõitma linna teise otsa- mõelge vaid, kui palju aega säästate. Saate seda aega kasutada hopiski palju sisukamalt.

Mugavus on esmatähtis. Kaasaegsel inimesel on pidevalt kiire. Seetõttu on Interneti laenud muutunud eriti populaarseks, eriti noorte seas. Kiire laenuvõtmine internetis võimaldab raha laenata kodust lahkumata. Samuti pole Interneti kaudu laenamiseks vaja oodata pangakontori avamist ega konsultandi tööle tulekut. Saate seda teha igal ajal kõikjal Eestis.

Lai valik. Siin on kõik Eestis pakutavad laenud sinu silme ees. Mõne minutiga leiad kõigi laenupakkumiste seast enda jaoks sobivaima laenu parimate tingimustega.

Palk sai otsa. Kellel pole olnud olukorda, kui palgapäevani on veel mõned päevad ja rahakott juba vilistab. Sellistel juhtudel on väikelaen või kiirlaen suurepärane lahendus. Lõppude lõpuks elama peab ja õige laen soodsate tingimustega päästab päeva. Muidugi tuleb kõik hiljem tagastada.

Töö kaotamine. Kui satute ebamugavasse olukorda ja kaotad ajutiselt töö, ei tähenda see, et ei saaks elada täisväärtuslikult kuni leiate uue töökoha. Väikelaenu saab täna taotleda ka juhtudel, kui teil on ajutiselt finantskriis. Laenake väärikaks elamiseks ja jätkake oma töövõimaluste kavandamist.

Ebameeldiv katastroof. Kahjuks on juba nii, et katastroof ei hüüa tulles. Laenuandjad paljastavad, et pole haruldane, kui inimesed pöörduvad nende poole just ebameeldivates elusituatsioonides. Häda korral ei julge sa naabrilt raha laenata, nii et laenu võtmine internetis võib olla suurepärane lahendus. Eeliseks on eriti lihtne laenutaotluse menetlus ja raha saabub üpriski kiirelt pangakontole.

Tahad puhkust. Puhkus on Eestlaste seas üks populaarsemaid laenamise põhjuseid. Väga sageli pakuvad reisikorraldajad oma klientidele pakkumisi, millest keeldumine oleks tõeline patt. Siis aitavad väiksemad laenud. Vaid mõne tunniga saate laenu ja ostate soovitud pileti puhkusele. Miks peaksid oma unistuste puhkuse edasi lükkama, kui saaksid selle tegelikult juba kohe kätte!