Väikelaen kuni 25 000€ kiirelt kätte – tagatiseta

  • 100€25 000€
300€ – 25 000€ kiirelt kätte
Intress al. 0% esmakordsel laenamisel
Tagasimakse võimalused 2-60 kuud, tagatiseta

Vajad laenu, mis aitaks tekkinund finants olukorrast läbi? Meie lehel saad soodsaima väikelaenu pakkumise kuni 25 000€ kiirelt ja parimate tingimustega.

Mis on väikelaen?

Väikelaen on teatud tüüpi finantstoode, mis on loodud selleks, et aidata välja tulla tekkinud finantsolukorrast kui vajate kiiret rahalist abi. Väikelaene võetakse ka ajutiste rahavoogude katmiseks.


Millal kasutatakse väikelaene?

Väikelaen on kasulik mitmesugustes olukordades:
– Kiireloomulise arve tasumine
– Sõidukite remont
– Katkine pesumasin
– Ravi
– Koduarendused

Kuna väikelaenude suurus on tavaliselt vaid mõnisada eurot ja need makstakse tagasi mõne kuu jooksul, sobivad need ideaalselt hädaolukordadeks. Väikese summa lühiajaline finantseerimine väikelaenuga tähendab, et saate probleemi kiiresti lahendada ja seejärel struktureeritud tagasimaksegraafiku alusel laenu (pluss intressid) tagasi maksta.


Kuidas saab väikelaen mind aidata?

Vastutustundlikult kasutatuna aitab väikelaen tagada, et ei jäetaks tasumata kiireloomulisi makseid, kui pangakontol pole piisavalt raha. Väikelaen aitab tasuda ka ootamatute olukordade tekkimisel, näiteks auto katki minek või katkise katla parandamiseks. Selliste oluliste maksete tegemata jätmine võib olla väga stressirohke. See võib sinu elule ebamugavust ja stressi lisada, kui pead raha säästmiseks päevi lugema, kuigi selliste olukordade lahendamiseks on tegelikult olemas kiire ja lihtne lahendus väikelaenu abiga.


Kuidas väikelaenu taotleda?

Internetis saab väikelaenu taotleda mobiilseadme, tahvelarvuti või lauaarvuti kaudu. Väiksemate krediiditoodete pakkujaid on palju ning esmakordsel laenamisel on võimalik saada laen isegi ilma intressideta. Tavaliselt küsitakse veebipõhises taotlusvormis sinu kulutamisharjumuste kohta põhiteavet. Oluline on olla võimalikult aus, et veenduda, et sa ei eksi ega anna vale teavet. Kui teete seda, võib see mõjutada laenusaamise eduvõimalusi. Veebivormi täitmine võtab tavaliselt aega 3-5 minutit ja otsus tuleb keskelt läbi 10 minutiga.


Kui kiiresti pean väikelaenu tagasi maksma?

Väikelaen tuleb tagasi maksta vastavalt laenulepingus täpsustatud tagasimaksegraafikule. Väikelaen on nagu iga teist tüüpi laenuleping. Hea uudis on see, et saate laenu isegi ennetähtaegselt tagasi maksta.


Kui palju väikelaen maksma läheb?

Väikelaenu maksumus sõltub krediidipakkujalt saadud pakkumisest. Enamikul tagatiseta väikelaenudel on kõrgem intressimäär kui suurematel näiteks maja ostuks mõeldud isiklikel laenudel, kuna need on mõeldud lühemate perioodide jaoks. Esmakordsel laenamisel on mõningate laenupakkujate käest võimalik saada laen isegi täiesti tasuta! Küll aga tasub meeles hoida, et tagasimaksega hilinemisel võivad kopsakad tasud lisanduda.


Kuidas väikelaenud krediidiskoori mõjutavad?

Kui võtate väikelaenu ja maksate selle täielikult ja õigeaegselt tagasi, ei tohiks see teie krediidiskoori negatiivselt mõjutada. Vaid hoopis vastupidi, kuna maksate laenu õigeaegselt tagasi koos intressidega. Laenuandjad ja krediidibürood näevad seda tüüpi rahahaldust ja finantsdistsipliini hea usalduse näitajana.  Kui võtad väikelaenu ja ei maksa seda täies mahus või õigeaegselt tagasi, võib vastu vaadata hoopiski teistmoodi pilt. Laenu tagasimaksete õigeaegne tegemata jätmine mõjutab sinu hinnangut negatiivselt, mis muudab uuesti laenu saamise tulevikus keerulisemaks.


Mis on väikelaenu eelised?

  • Lihtne veebipõhine taotlusprotsess
  • Ise valid tagasimaksegraafiku
  • Laenake igaks elujuhtumiks

Väikelaenud: kokkuvõte

Vaatamata nende mugavusele ja kasutusmugavusele ei tohiks väikelaene pidada pikaajaliseks finantslahenduseks. Neid tuleks kasutada säästlikult ja hädaolukordades. Lõppkokkuvõttes on väikelaenud endiselt lühiajalised lahendused.  Kõigil on aeg-ajalt sularahaga seotud hädaolukordi ja kui sul pole piisavalt rahalisi vahendeid või kui sinu pere või sõbrad ei saa aidata, siis võiks veebipõhise väikese online-laenu taotlemine olla sobiv valik. Samuti on oluline, et lühiajalisteks vajadusteks mõeldud kõrgema kuluga laene kasutatakse ainult otseste ja ettenägematute kulude katmiseks ning neid ei kulutata kergemeelsematele ostudele. Sossi.ee ei ole laenuandja, vaid on krediidivahendaja, kes tutvustab laenuvõtjaid ja laenuandjaid lühiajaliste tagatiseta laenulepingute sõlmimiseks. Sossi.ee ei võta oma maakleriteenuste kasutamise eest klientidelt tasu, kuid laenuandjatelt või teistelt maakleritelt saab komisjonitasu, kui klient sõlmib pärast selle veebisaidi kasutamist laenuandja või maakleriga laenulepingu.